حریم شخصی

حفظ حریم خصوصی در ۱۱۰۰
«یازده. دوصفر» حریم خصوصی کاربران خود را حفظ خواهد کرد. اطلاعات شخصی کاربران نزد فروشگاه محفوظ است و تنها در صورت اعلام حکم قانونی مراجع ذی ربط، قابل انتقال است.

«یازده. دوصفر»  تنها در مواردی ضروری و برای ارائه‌ی خدمات خرید، بهبود کیفیت خدمات، ارتباط بهتر با مشتریان، گزارش تحقیقات کیفی و بهینه سازی وب سایت از برخی اطلاعات کاربران استفاده می‌کند و برای اطلاع رسانی در موارد خاص برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌شود.

برای ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل ضروری است و از آنجا که کلیه‌ی فعالیت‌های «یازده. دوصفر» برمبنای قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند: نام شخص و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی برای خریدهای سازمانی ضروری است.

تمام مکاتبات و پیگیری‌های مجموعه‌ی «یازده.دوصفر» از طریق اطلاعات ثبت شده از جمله: آدرس، شماره تلفن و ایمیل مندرج در پروفایل کاربری مشتری صورت می‌گیرد. بدیهی است که هرگونه اشتباه یا عدم صحتی در ورود اطلاعات یا ثبت سفارش به عهده‌ی خود کاربر است. هرچند «یازده.دوصفر» درمواردی برای اطمینان از ثبت درست سفارش از مشتری اطلاعات تکمیلی را درخواست   می‌کند.

در صورت وارد کردن اطلاعات شخص دیگری برای تحویل گرفتن سفارش خرید، این اطلاعات تنها برای ارسال سفارش مورد نظر استفاده می‌شود و کاربرد دیگری ندارد.

حفظ اطلاعات خرید از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده‌ی کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و مشکلی در حساب کاربری خود، نباید آن را در اختیار افراد دیگری قرار دهید

«یازده.  دوصفر» برای ارائه‌ی خدمات مطمئن‌تر و حفظ اطلاعات خصوصی کاربران خود با آن‌ها ارتباطی نزدیک دارد. بنابراین در صورت مشاهده‌ی هرگونه مورد مشکوک و در هر مرحله از خرید، کارشناسان بخش خدمات مشتریان ما را مطلع کنید. تنها وب سایت مورد تأیید ۱۱۰۰  برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی www.1100.ir است.

استفاده از محتویات این سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است و کپی، استفاده یا انتشار هر محتوایی از سایت بدون ذکر منبع ممنوع است.
در بخش ارسال نظرات کاربران نباید از ادبیات غیرمحترمانه نسبت به دیگران استفاده کنند. توهین به فرد یا افراد و بیان مطالب و نظرات شخصی، سیاسی و غیرمرتبط  به منزله‌ی عدم تأیید نظر کاربر است.

«یازده. دوصفر» مانند سایر فروشگاه‌های آن لاین از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه «یازده. دو صفر» و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
ما برای اعتماد کاربران خود نهایت تلاشمان را می‌کنیم و امیدواریم که تجربه‌ی خریدی لذت بخش را با حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران  فراهم کنیم.

استفاده از این سایت، تابع شرایط و مقرراتی است که برای بهینه سازی ممکن است این شرایط به روز رسانی شود. بنابراین برای اطلاع از تغییرات با این صفحه در ارتباط باشید.