دسته‌بندی نشده

خرید پاوربانک ارزان

خرید-پاور-بانک-ارزان

اگر علاقه‌مند تکنولوژی هستید یا می‌خواهید ارتباطات خودتان را در هر وضعیتی حفظ کنید، حتما گران‌ترین گوشی که می‌توانستید بخرید را در جیب دارید. ولی شاید فکر کنید که خرج کردن بس است! و برای “همیشه شارژ بودن”،  به فکر خرید پاوربانک ارزان باشید.

همیشه شارژ نگه داشتن گوشی‌ها، معمولا برای اکثریت استفاده کنندگان تلفن‌های هوشمند دغدغه است. شما هزینه‌ی زیادی کرده‌اید و بهترین گوشی همراه بازار را که متناسب با جیبتان بوده خرده‌اید. دلتان می‌خواهد همیشه و همه جا در دسترس باشید. یا دیگران در دسترس شما باشند. اولین راه حل خرید پاوربانک ارزان یا همان شارژر همراه است.

چرا نباید به فکر خرید پاوربانک ارزان باشید؟

همین اول بگوییم که وقت شما و سلامتی شما و از همه مهم‌تر سلامتی گوشی شما و باتری‌اش انقدر مهم است که بهتر است دور خرید پاوربانک ارزان را خط بکشید. اما در ادامه ما به شما خواهیم گفت که خرید پاوربانک ارزان هم ممکن است.

در صورتی که به همه‌ی جنبه‌های یک پاور بانک خوب آشنایی داشته باشید. همچنین مشخصات و توانایی گوشی همراه خود را  به خوبی بشناسید می‌توانید پاور بانک ارزان هم بخرید.

همان طور که به اندازه ظرفیت جیبتان گوشی هوشمند خود را انتخاب کرده‌اید. می‌توانید با شناختی که از گوشی همراه خود دارید. و با توجه به مدت زمانی که معمولا دور از خانه و از پریزهای برق هستید، یک پاوربانک با قیمت مناسب خریداری کنید.

 

به جای خرید پاوربانک ارزان، پاوربانک گران نخرید

پیش از خرید پاوربانک ظرفیت باتری گوشی همراه خود را چک کنید. مدت زمانی که بیرون از خانه و دور از پریز برق هستید را دقیق حساب کنید و حساب کنید در ۲۴ ساعت ممکن است چند باز نیاز پیدا کنید گوشی همراه خود را شارژ کنید. ممکن است در سال یک یا دو بار هم به دل طبیعت می‌زنید. پس شاید به یک پاور بانک با ظرفیت بالاتر نیاز داشته باشید. شاید در آن دل طبیعت از سیم کشی برق خبری نیست و نیاز داشته باشید که یک پاور بانک با انرژی خورشیدی داشته باشید.

چک کنید که حداکثر توان ورودی باتری شما به چه میزان است و چقدر شدت جریان برای شارژ باتری گوشی همراه شما لازم است. دقت کنید که گوشی همراه شما دارای تکنولوژی شارژ سریع هست یا نه؟ یا حتی ممکن است پورت شارژر گوشی همراه شما هم ورودی باشد و هم خروجی؛ پس باید پاور بانکی متناسب با آن امکانات انتخاب کنید.

باز هم بیشتر حساب گری کنید. اگر از خوش شانسی تان! مثل من متاهل هستید باید مشخصات گوشی همسرتان را هم درنظر بگیرید و حتما پاوربانکی را در نظر داشته باشید که  “حداقل” دو پورت خروجی داشته باشد.

حالا با جمع و تقسیم و کمی محاسبات ساده مقدار میلی آمپر مورد نیازتان را حساب کنید شاید یک پاوربانک تک پورت ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعت کار شما را راه بیندازد. پس بالاخره خرید پاوربانک ارزان هم ممکن می‌شود. در ادامه چند مدل از بهترین پاوربانک های موجود را که می‌توانید در فروشگاه آنلاین یازده دوصفر پیدا کنید به شما معرفی می‌کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.