دسته‌بندی نشده

نحوه نصب برنامه روی ساعت هوشمند

احتمالا شما یک ساعت هوشمند به دست آوردید که نیاز به نصب برنامه پیدا کردید و به وب سایت ما آمده اید تا نحوه نصب برنامه روی ساعت هوشمند رو یاد بگیرید.

آیا شما با نحوه نصب برنامه روی ساعت هوشمند دچار سردرگمی شده‌اید؟ مشکلی ندارد و به راحتی قابل حل است. اگر عملکرد ساعت هوشمند را یاد بگیرید نصب نرم افزار روی آن به سادگی یک بازی است. اگر این متن را بخوانید مطمئن باشید ما مرحله به مرحله آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

فقط کافیست تا چند لحظه بنشیند و مطالبی که برایتان توضیح می‌دهیم را بخوانید. به شما قول می‌دهیم در آخر این مطلب شما به راحتی می‌توانید یک اپ روی ساعت هوشمند خود نصب کنید.

مرحله مقدماتی

قبل از شروع نحوه نصب برنامه روی ساعت هوشمند شما باید چند مرحله اولیه را دنبال کنید که بدون آن‌ها نمی‌توانید اپلیکیشن نصب کنید.

بعضی از مراحل ممکن است با مدل‌های مختلف، تفاوت داشته باشد. ما در اینجا نحوه نصب برنامه روی ساعت هوشمند روی andoir wear 2 را توضیح خواهیم داد.

اگر هنوز با تلفن هوشمند خود ارتباط برقرار نکرده‌اید، اول از همه نیاز به نصب نرم افزار روی موبایل خود دارید. می‌توانید اپلیکیشن را از  iOS App Store یا PlayStore دانلود کنید.

پس از نصب ساعت هوشمند را روشن کرده و روی زبان انگلیسی قرار دهید و سپس قوانین را بپذیرید. در صفحه ساعت هوشمند از شما خواسته می‌شود برنامه android را برای تلفن همراه خود باز کنید. سپس نرم افزار را روی گوشی خود را بازکنید و به بخش تنظیمات بروید ساعت هوشمند را انتخاب کنید و چند ثانیه منتظر بمانید تا دستگاه به هم متصل شوند. یک بارکد دریافت خواهید کرد که در هر دو صفحه نمایان خواهد شد. اگر هر دو صفحه یکسان بود تیک را بزنید و به مرحله بعد بروید.

سپس منتظر بمانید تنظیمات اولیه ساعت هوشمند شما به پایان برسد. صفحه تایید حساب منتقل شده روی صفحه موبایل شما نمایش داده شده (برای نصب برنامه ضروری می‌باشد).

حساب کربری را انتخاب کرده و دکمه siguiente را لمس کرده و  کپی کنید. سپس رمز حساب انتخاب شده راوارد کنید (در صورت درخواست) سپس روی connection کلیک کنید و سه بار روی siguiente کلیک کنید و در نهایت final را لمس کنید.

اتصال بلوتوث با تلفن همراه

برای استفاده از اپ روی ساعت هوشمند، اتصال تلفن همراه از طریق بلوتوث همیشه لازم نیست. با این حال برخی از برنامه‌ها نیاز به اتصال ضروری بلوتوث دارند.

برای مثال فکر کنید اگر ساعت هوشمند شما شیار سیم کارت ندارد، برای استفاده از برنامه تماس باید ساعت هوشمند و تلفن همراه را از طریق بلوتوث وصل کنید. بنابراین نمی‌توانید تماس‌های ورودی و خروجی را مدیریت کنید.

برای ایجاد این اتصال، بلوتوث را هم دو گوشی و هم در ساعت فعال کنید و متصل کنید.

اگر قبلا روش جفت شدن با تلفن با ساعت را انجام داده اید کافیست نام ساعت روی موبایل را کلیک کنید و منتظر اتصال بمانید.در غیر اینصورت شما باید تنظیمات ساعت را به کارخانه بازگردانید و روش‌های قبل از این را یک بار دیگر تکرار کنید.

اتصال به شبکه wifi

هنگامی که اولین پیکربندی انجام شد دسترسی به شبکه وای فای نیز انجام می‌شود.

در هر صورت برای راه اندازی شبکه وای فای باید گوشی و ساعت را از طریق بلوتوث به هم متصل کنید.(همانطور که در پاراگراف‌های قبلی نشان دادیم )

هنگامی که اتصال بلوتوث دو دستگاه را تنظیم کردید شبکه وای فایی که می‌خواهید به آن متصل شوید را از طریق تلفن همراه خود انتخاب کنید و وارد شوید.

در این مرحله ساعت هوشمند را در دست گرفته و تنظیمات برنامه را باز کنید. روی وای فای کلیک کنید و بعد روی add network و به وای فایی که می‌خواهید متصل شوید.

یک پیام به شما نمایش داده می‌شود که از شما می‌خواهد ادامه کار را روی موبایل انجام دهید. سپس دکمه Enter the phone کلیک کنید.

اگر تلفن همراه خود را در دست دارید، پنجره ای باز می‌شود که باید رمز وای فای مورد نظر را وارد کنید.

اگر پنجره باز نمی‌شود یک لحظه صبر کنید یا برنامه A را دوباره همگام سازی کنید.

اتصال با حساب گوگل

به طور پیش فرض، ساعت هوشمند شما از حسابی که موقع پیکربندی وارد کرده‌اید استفاده می‌کند. با این حال می‌توانید حساب گوگل دیگری را نیز اضافه کنید و اگر در مرحله راه اندازی این کار را نکرده‌اید در ادامه به شما خواهم گفت که چه کاری انجام دهید. با این حال من به شما توصیه می‌کنم برای اضافه کردن حساب دیگری آن را اول در تلفن خود اضافه کنید.

نصب از طریق PlayStore روی ساعت هوشمند

حالا که مراحل پیکربندی را انجام داده‌اید، وقت آن است که برخی برنامه‌ها را بر روی ساعت هوشمند خود نصب کنید.

به لیست اپ‌های خود بروید و Playstore را باز کنید سپس مجوزها را قبول کنید.

اکنون صفحه اصلی برنامه‌ها را مشاهده خواهید کرد هر کدام را بخواهید می‌توانید بارگیری و نصب کنید. با ذره بین می‌توانید جستجو انجام دهید. وقتی نرم‌افزار مورد نظر خود را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید و نصب را انجام دهید. برای دسترسی به برنامه به لیست برنامههای نصب شده روی ساعت هوشمند خود بروید (معمولا با فشار دادن یک دکمه فیزیکی در کنار ساعت هوشمند).

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *